BARKOD DANISMANLIGI

  Genel Bilgiler
Barkod Nedir?
Barkod Tipleri

Barkodu Herkez Yapabilir mi?
Ürünlerimizi Nasil Barkodlayabiliriz?
Basvuru Evraklari

Barkod Içinde Neler Sakliyor?
Barkod Master Filmin Önemi
Barkod' un Üretici ve Tüketiciye Faydalari
Barkod Çesitleri
Barkod Hangi Renklerle Basilabilir?

Master Film Siparisi
Barkod Kampanyasi
Referanslarimiz
     
Online Barkod Tescili

        

        

Barkod' ta Master Filmin Önemi
Ürünlerinizi barkodlarken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri budur.

Danışmanınızın size ürününüzü barkodlamak için sizin arzuladığınız ebatta ürettiği film özel ana bir filmdir. Bu filmden kopyalar üretilebilir. Fakat kesinlikle ebatta orantısal ya da orantısal olmayan küçültmeler kesinlikle yapılmamalıdır. Bu tür değişiklikler barkod yapısını bozabileceğinden okunmamasına neden olabilecektir. Okunamayan bir barkodun binlerce ürüne uygulandığını bir düşünün yapılan onca matbaa. ambalaj masrafınız boşa gitmiş olacaktır. Marketlerde oluşacak satış zorlukları ve hatalarda cabası.

Bu sebeple matbanıza orjinal filmi verdikten sonra kopyasını üretmesini ve kesinlikle büyüklüğünde bir değişiklik yapmadan kullanmasını isteyiniz. Kesinlikle size verilen filmin baskıda kullanıldığından emin olunuz matbaanın kendi bilgisayarı ile ürettiği filmlerde hata olabileceğini unutmayınız.

Baskı renkleri konusuda en az bunlar kadar önemlidir. Baskı renklerinden okunmayan renklerle basılmaması için danışmanınızın vermiş olduğu bilgilere önem veriniz. Okunmayan renleri "Barkod Hangi Renklerle Basılabilir?" sayfalarımızdan edinebiliriniz.